از تمایل شما به همکاری با شرکت نیماد در فروش سرویس های ارایه شده توسط این شرکت بسیار سپاسگزاریم، به این منظور میتوانید از سیستم های بازاریابی شرکت نیماد استفاده نمایید، ما سعی کرده ضمن ایجاد بستری ساده و مناسب، پورسانت مناسبی برای بازاریابان خود ارایه نماید. در حال حاضر سیستم بازاریابی نیماد به ازای هر فروش و از طریق نصب بنر های تبلیغاتی نیماد در وب سایت شما میباشد. در این سیستم شما در برابر هر فروش حق بازاریابی دریافت خواهید کرد.

از جمله مزیت های این سیستم میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

عدم نیاز به داشتن تخصص سایت
سیستم ساده و کارا
میزان بازاریابی بالا

بازاریابی و کسب درامد از سای

نام سرویسحق بازاریابی
پنل پیام کوتاه۸۰۰۰ تومان بابت هر فروش
سرویس میزبانی شرکتی۱۵۶۰۰ تومان بابت هر فروش
پکیج طراحی سایت۹۰۰۰۰ تومان بابت هر فروش
فروشگاه اینترنتی۷۰۰۰۰ تومان بابت هر فروش
سرویس نمایندگی میزبانی وب۵۰۰۰ تومان بابت هر فروش
سرورمجازی۲۸۰۰۰ تومان بابت هر فروش

فروش روزانهفروش ماهیانهپورسانت ماهیانه
۱۳۰۲۴۰۰۰۰ تومان
۱۳۰۴۶۸۰۰۰ تومان
۱۳۰۲۷۰۰۰۰۰ تومان
۱۳۰۲۱۰۰۰۰۰ تومان
۱۳۰۱۵۰۰۰۰ تومان
۱۳۰۸۴۰۰۰۰ تومان

نحوه فعالسازی حساب بازاریابی

جهت فعالسازی حساب بازاریابی ابتدا وارد پنل کاربری خود در نیماد شوید ( یا ثبت نام کنید):

ثبت نام ورود کاربران

پس از ورود به پنل خود، بر روی گزینه “بازاریابی” کلیک کنید و گزینه “فعالسازی حساب بازاریابی” را انتخاب کنید. پس از آن اطلاعات اکانت شما به همراه بنر های موجود برای شما به نمایش خواهد آمد. برای جاسازی هر بنر کافیست که کد مربوط به آن را در وبسایت خود کپی کنید. شما از طریق همین پنل میتوانید خرید ها و پرداخت های خود را چک کنید.

نحوه عملکرد سیستم

نحوه کار باین صورت میباشد که شما یکی از بنر های موجود در قسمت بازاریابی را در وب سایت خود قرار خواهید داد. هر بازدید از وب سایت نیماد که منجر به خرید سرویس در وبسایت نیماد گردد، در حساب بازاریابی شما ثبت میشود. این سیستم با استفاده از کوکی های ثبت شده بر روی مرورگر بازدیدکننده ها تا ۶۰ روز پس از بازدید مراجعه کنندگان هر گونه خرید از وبسایت نیماد را در حساب شما ثبت خواهد کرد.

نحوه پرداخت وجه

حق بازاریابی پس از رسیدن مجموع پورسانت شما به سقف ۳۰۰,۰۰۰ ریال از طریق سیستم بانکی درصورتی کارت شما بانک پاسارگاد باشد هیچ هزینه ای کسر نخواهد شد، برای پرداخت به سایر کارت های عضو شتاب ۵,۰۰۰ ریال کمیسیون بانک کسر می شود.

همچنین امکان استفاده از پورسانت به عنوان اعتبار در پنل کاربریتان در سایت نیماد جهت خرید از محصولات و خدمات این شرکت در هر زمان وجود دارد

قوانین و مقررات

لطفا قبل از فعال سازی اکانت یارازبابی خود درپنل کاربری به موارد زیر توجه کنید:
• توجه داشته باشید که حق بازاریابی فقط در قبال ارجاع بازدید و فروش از طریق بنر های ارائه شده توسط شرکت نیماد تعلق میگیرد و در صورتی که هر گونه بازاریابی به طریقی غیر از قرار دادن بنر در وبسایت انجام شود، شامل حق بازاریابی این سیستم نمیباشد
• شما مجاز به استفاده از سیستم بازاریابی برای ثبت سفارش های خود نمیباشید.
• هر گونه استفاده نادرست از سیستم بازایابی شامل تقلب ، فریب دادن و یا گمراه کردن منجر به غیر فعال شدن اکانت بازاریابی خواهد شد.
• نیماد هیچ مسوولیتی در قبال محتوی وب سایت هایی که بنر های تبلیغاتی نیماد در آن قرار میگیرید نمیپذیرد
• در صورت غیرفعال شدن اکانت بازاریابی شما، هیچ حق بازاریابی از جمله حق بازار یابی های قبلی به شما تعلق نخواهد گرفت
• هر گونه تبلیغ غیرواقعی و یا اطلاعات ناقص در رابطه با شرکت نیماد و یا سرویس های ارایه شده منجر به غیر فعال شدن اکانت بازاریابی خواهد شد
• درج اطلاعات نادرست و غیر واقعی شامل اطلاعات تماس و غیره منجر به غیر فعال شدن اکانت بازاریابی خواهد شد.
• حق بازاریابی فقط به سفارش خرید برای کاربر تعلق خواهد گرفت.

پشتیبانی نیماد