طراحی سایت استاتیک

/ طراحی سایت استاتیک
طراحی سایت استاتیک

طراحی سایت استاتیک

طراحی سایت استاتیک

اولین کار،طراحی سایت استاتیک

سایت های استاتیک از اولین سایت هایی بود که طراحی شد. در وب سایت های استاتیک اطلاعات و محتویات وب سایت یکبار جمع آوری و طراحی می شود. تغییر در آنها باید توسط طراح وب سایت انجام گیرد. ویرایش سایت مورد نظر مشتری باید به گونه ای باشد که تغییراتی در ساختار سایت به وجود نیاورد. وب سایت استاتیک بیشتر برای شرکت هایی که قصد حضور در اینترنت را دارند و تغییر در وب سایت آنها به چند مورد در ماه محدود می شود، مناسب است.

  • تجزیه و تحلیل نیاز های مشتری
  • طراحی گرافیک سایت
  • تبدیل تمام صفحات به HTML / CSS

 

تفاوت سایت استاتیک و سایت داینامیک

 

طراحی سایت داینامیک نیاز به هزینه زیادی دارد اما تغیرات در آن بخاطر پنل مدیریت ( سیستم مدیریت محتوا ) بسیار آسان است به نحوی که شما براحتی می توانید مطالب ، محصولات و صفحات نامحدودی را به راحتی ایجاد کنید بدون نیاز به اینکه هزینه ایی را متقبل شوید. طراحی سایت داینامیک هزینه اولیه طراحی سایت بالایی خواهد داشت و همینطور زمان اماده سازی شاید زیاد خواهد بود اما بعد از تکمیل این فرایند ها شما برای همیشه راحت هستید و می توانید از سایت خود لذت ببرید نه اینکه به دنبال کدنویس خود باشید برای کوچکترین تغیرات. تیم طراحی سایت نیماد طراحی سایت داینامیک را با سیستم مدیریت محتوا محبوب و قدرتمند وردپرس پیاده سازی می کند و پنل مدیریت حرفه ایی به شما تحویل می دهد که شما هیچ گاه نیاز باز کردن کدهای سایت را نداشته باشید.

 

طراحی سایت استاتیک مورد استفاده در :

  1. سایت های ثابت و کم هزینه
  2. سایت هایی با طول عمر کم
  3. کارفرمایان عجول
  4. سایت های با تغیرات بسیار کم

معایب طراحی سایت استاتیک

۱. هزینه های زیاد برای ویرایش و بروزرسانی

۲. سئو ضعیف

۳. داشتن دانش برنامه نویسی برای تغییرات در صورت نداشتن برنامه نویس

۴. سایتی راکت و کم کاربرد برای کاربر

۵. نداشتن پنل مدیریتی

۶. در ارتباط بودن با طراح سایت بصورت دائم

 

مزایا طراحی سایت استاتیک

۱. کم هزینه بودن در ابتدا

۲. نیاز به منبع کم

۳. تحویل سریع و فوری

۴. امنیت نسبتا بالا

۵. مناسب برای شرکت های کوچک با تغییرات کم

 

جمع بندی :

معایب بیشتر از مزایا بود در نهایت تیم طراحی سایت نیماد به هیچ وجه موافق با طراحی سایت استاتیک نمی باشد و تمام کارهایی که تا به امروز بر روی اینترنت قرار داده است همراه با سیستم مدیریت محتوا محبوب وردپرس بوده است. اگر شما هزینه کمی برای طراحی سایت دارید بهتر است در ابتدا طراحی استاتیک سایت خود را در مرحله اول سفارش دهید و سپس بعد از مدت زمانی آن را بر روی سیستم مدیریت محتوایی پیاده سازی کنید. گروه طراحی سایت نیماد در تمام راه همراه شماست تا سایتی مناسب را برای شما طراحی کند.