نیماد

/ نیماد

 

نیماد

نیماد

 

شرکت نیماد

شرکت نیماد با بهره مندی از متخصصان حرفه ای، با هدف طراحی و تولید وب سایت های حرفه ای و وب اپلیکشین های حرفه ای به عنوان یکی از زیر مجموعه های شرکت توسعه سامان نیماد مشغول فعالیت می باشد.

ما در تخصص خود فعالیت می کنیم:

 

از دیگر فعالیت های گروه برنامه نویسی نیماد طراحی و تولید برنامه های بزرگ تحت وب می باشد، طراحی و تولید نرم افزار تحت وب جامع فروشگاهی آنلاین( برای شرکت ها و اروگان های دولتی میباشد

 

چرا باید یک وب سایت داشته باشیم؟

در عصر دیجیتال امروز، وجود یک وب سایت کارآمد، برای گسترش کسب و کار و رسیدن به حداکثر موفقیت گامی ضروریست. سایت موفق می تواند ابزار معرفی، بازاریابی، توسعه و افزایش تعداد مشتریان محصولات یا خدمات شما باشد، همچنین یک وب سایت می تواند ابزاری قوی برای ارتباط با مشتریان، آموزش و پشتیبانی خدمات و محصولات ارائه شده توسط یک شرکت یا سازمان باشد.
امروزه، نقطه آغازين تماس مشتري با يك شركت اغلب وب سايت آن شركت است.

 

بر اين اساس حضور در شبكه جهاني اينترنت (حتي اگر حضوري ضعيف باشد) بهتر از عدم حضور در آن تلقي مي شود. سودمندي اين پديده آنقدر جذاب است كه تعداد وب سايت ها از 133 عدد در ژوئن سال 1993 به 2500 عدد در ژوئن سال 1994 و در ژوئن سال 2001 به 28 ميليون وب سايت افزايش يافت. در دسامبر سال 2005 حدوداً 69 ميليون وب سايت وجود داشت و اين عدد با سرعت غير قابل تصوري در سال‌های بعد از 2005 رو به افزايش است. آنچه اتفاق افتاده اين است كه سازمان هايي كه زماني براي اطلاع رسانی درباره محصول خود به صورت چاپی و در حجم محدود حتي براي افراد معدودي از جامعه محلي دچار ترديد، درنگ و مشكل بودند، اكنون اطلاعات مربوط به محصول خود را براي مشاهده كل جهان در وب سايت خود قرار مي‌دهند و بدين ترتيب فروش خود را هم افزايش داده اند.

 

چرا نیماد ؟

از جمله دلایلی که می‌تواند شما را برای استفاده از خدمات متنوع همکاران ما در “نیماد” ترغیب کند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
√ کادر مجرب، متخصصان حرفه‌ای، با تجربه و دانش روز دنیا
√ طراحی قالب های بسیار زیبا، بدیع، منحصربفرد و چشم نواز
√ تحویل به موقع خدمات
√ قیمت های بسیار مناسب و متناسب با شرایط و نیازهای شما
√ آنالیز و بهنیه سازی حرفه ای وب سایت
√ مشاوره رایگان و کامل
√ رضایت بالای مشتریان از خدمات