لوگو توسعه سامان نیماد
جشنواره نوروز 1401 نیماد

تخفیف‌های شگفت انگیز نیماد

بنا به رسم هر ساله، امسال هم جشنواره بهاری داریم، منتها آفــر‌ و تخفیف‌های امسال بسیار شگفت انگیزه !! امسال علاوه بر تخفیف‌های ثابت، 3 پکیج ویژه با قیمت و تخفیف استثنایی آماده کردیم و همچنین به پاس قدردانی از مشتریان قدیمی تخفیف 30 درصدی تمدید سرویس‌ها نیز آماده کردیم...

تخفیف ها تا 15 فروردین فعال خواهد بود و تمدید نخواهد شد.
عمو نوروز
باز طراحی سایت در کرمان

باز طراحی سایت

وقتشه سایتتـو نـو نوار کنی !

درصورتی که مدت زیادی است که سایت دارید وقت آن رسیده یه دستی روی سایتتان کشیده و آن را بروز کنید. با آپدیت وب سایت، حال سایتتان را خوب کنید و از تکنولوژی‌های جدید در دنیای برنامه نویسی وب بهره مند شوید. با بروز کردن وب سایت از لحاظ زیبایی، بهبود سرعت لود سایت، بهبود نسخه موبایل (ریسپانسیو) و امکانات جدید لذت ببرید. مجموعه نیـماد برای این موضوع برنامه ویژه‌ای در نظر گرفته و علاوه بر آپدیت وب سایت، در مسیر سئو و بهینه سازی در موتور‌های جستجوگر، تولید محتوا در سایت و شبکه‌های اجتماعی و تدوین استراتژی فعالیت در سایت در مسیر موفقیت و فروش بیشتر در این پکیج شگفت انگیز گنجاندیم . فرصت را از دست ندهید و حال سایت و کسب و کار اینترنتی خود را بهبود دهید ...

پلن استاندارد
پکیج اقتصادی باز طراحی و سئو وب سایت
4.750.000 تومان
3.250.000 تومان
پلن حرفه ای
پکیج حرفه ای باز طراحی و سئو وب سایت
8.700.000 تومان
5.750.000 تومان
طراحی سایت در کرمان

طراحی سایت

وقتشه شعبه اینترنتی کسب‌و‌کارتو راه بندازی !

شغل افراد زمانی جذاب می‌شود که بر روی بستر اینترنتی بوده و اصطلاحا کسب و کارشان اینترنتی باشد. چراکه کسب و کار اینترنتی نه محدود به زمان است و نه مکان! شما در هر ساعت شبانه روز می‌توانید محصولات و خدمات خود را بفروشید و محدود به مکان فعلی خود نیز نیستید و به تمام نقاط ایران و حتی دنیا عرضه کنید ! همچنین با فراگیر شدن دنیای دیجیتالی و حضور و استقبال اقشار مردم از خرید آنلاین خصوصا بعد از همه گیری ویروس کرونا این نوید را می‌دهد که بازار فروش آنلاین روز به داغ‌تر خواهد بود. پس فرصت را از دست نداده و زودتر کسب کار آنلاین خود را آغاز کرده تا طیف بیشتری از مخاطبان خود را یافته و امکان سرویس دهی بهتر را داشته باشید.

پلن استاندارد
پکیج اقتصادی طراحی و سئو وب سایت
7.140.000 تومان
4.750.000 تومان
پلن حرفه ای
پکیج حرفه ای باز طراحی و سئو وب سایت
10.520.000 تومان
7.150.000 تومان
سئو سایت در کرمان

سئو سایت در کرمان

وقتشه کسب و کارت دوماد گوگل بشه !

سئو و بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجوگر یکی از مهمترین نیاز‌های کسب و کار آنلاین است. امروزه شاهد این موضوع هستیم که موتورهای جستجوگر مانند گوگل، یاهو، بینگ و ... چه کمک شایانی در پیشرفت و فروش هرچه بیشتر کسب و کارها داشته و روزانه ورودی زیادی از کاربران به سایت سهم موتورهای جستجوگر بوده و بایستی وب سایت روی کلمات کلیدی مرتبط با موضوع فعالیت در رتبه های بالاتر بوده تاروزانه بازدید و مشتری بیشتری وارد سایتشان شود.

پلن استاندارد
پکیج اقتصادی سئو وب سایت
4.050.000 تومان
3.000.000 تومان
پلن حرفه ای
پکیج حرفه ای سئو وب سایت
5.750.000 تومان
4.250.000 تومان
آفر تمدید سرویس

تمدید سرویس

30% تخفیف ویژه تمدید سرویس‌های فعال

امسال هوای مشتریان قدیمیمان را داریم و یک پیشنهاد شگفت انگیز برایتان در نظر گرفتیم! مشترکین سرویس‌های هاستینگ، ریسلری، پنل پیام کوتاه، تولید محتوا و پشتیبانی وب سایت که سرویس‌های دوره ای فعال دارند میتوانند با ارسال تیکت درخواست تمدید سرویس در بازه‌های زمانی ماهانه/سه ماهه/شش ماهه/سالانه را به پشتیبانی فروش ارسال کرده تا فاکتور تمدید با در نظرگرفتن 30 تخفیف صادر شود. (توجه داشته باشید، تمدید دامنه‌ها شامل این تخفیف نمی‌باشد.)

20% تخفیف ثابت روی تمامی سرویس‌ها

20% تخفیف ویژه جهت سفارش سرویس‌های میزبانی وب، نمایندگی میزبانی‌ وب، پنل پیام کوتاه‌، خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت، تولید محتوا در هنگام ثبت سفارش کد تخفیف: 1401 را وارد کنید تا روی فاکتور صورتحسابتان تخفیف فوق لحاظ شود.

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
مهلت آفر عید نوروز به اتمام رسیده است.