طراحی سایت وردپرس

/ طراحی سایت وردپرس
طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت وردپرس(wordpress-web-design)

شرکت توسعه سامان نیماد به طور اختصاصی طراحی سایت وردپرس می پردازد. ما به طراحی سایت شرکت ها، طراحی سایت آموزشگاه ها، نهادها و کارخانجات تولیدی و صنعتی می پردازیم.تمامی سایت های ما با رعایت استانداردهای کنسرسیوم بین المللی وب طراحی می شوند. کلیه سایت ها رسپانسیو بوده و در تمامی دستگاه های قابل حمل مانند تلفن های همراه و تبلت ها قابل مشاهده میباشند. محیط کاربری و کنترل پنل سایت ها کاملا فارسی بوده و به مدیر سایت آموزش داده می شود.شما از یکسال پشتیبانی رایگان توسط ما بهره مند می شوید. همچنین ارائه خدمات بهینه سازی موتور جستجوی گوگل توسط کارشناس سئو با نمونه کارهای شاخص و به صورت تضمینی انجام می پذیرد. گروه طراحی سایت برگ به نگارش محتوا با مشاوره و راهنمایی کارفرما می نماید.در صورت هرگونه سئوالی با کارشناسان ما تماس بگیرید. آماده شنیدن ایده های شما هستیم.

 

ویژگی های سایت های طراحی شده با سیستم مدیریت محتوا وردپرس

۱- مخفی/نمایان کردن بعضی چیزها در تنظیمات صفحه نمایش

شاید شما گزینه تنظیمات صفحه نمایش رو وقتی وارد قسمت افزودن نوشته و یا برگه میشید مشاهده کنید ، اما واقعا ندانید که این قسمت چکار میکنه ، حالا بهتون توضیح میدم.این قسمت به شما امکان دادن مجوز برای نمایش یا عدم نمایش بعضی آیتم ها در صفحه ی فعلی که مشاهده میکنید را میدهد .خیلی از افراد تازه کار از وجود این قسمت خبرنداشتند ، ولی این قسمت امکان مدیریت بهتر صفحاتی که داخلش هستید رو میده.

learn-wp-nimad-tsn-co-ir1

۲- انتقال ، افزودن و یا حذف ابزارک ها

به صورت پیشفرض کاربران بعد از لاگین کردن به پنل مدیریت به سمت داشبورد و یا همان پیشخوان منتقل میشوند . صفحه داشبورد دارای چندین بخش میانبر از قسمت های مختلف سایت شما میباشد . مانند نوشته سریع ، فعالیت ها و یا دیدگاه ها . هر کدام از این قسمت ها درون یک جعبه میباشند که به اصطلاح ابزارک گفته میشود ، شما میتوانید آنها را به وسیله کشیدن و رها کردن ماوس تغییر مکان دهید و یا آنها را مخفی کنید ، همچنین برای حذف و یا اضافه کردن ابزارکی به این صفحه از طریق همان دکمه تنظیمات صفحه اقدام به افزودن و یا حذف ابزارگ از صفحه پیشخوان نمائید .

learn-wp-nimad-tsn-co-ir2

۳- چسباندن آدرس سایت برای ایجاد لینک در ویرایشگر دیداری

وردپرس ۴.۵ با امکان ویرایش داخلی لینک ها از طریق ویرایشگر دیداری معرفی شد .بیشتر کاربران از این موضوع مطلع نیستند که لینک ها را بسیار راحت تر میتوانند ایجاد کنند ، آنها فقط میتوانند متنی که میخواهد به لینک تبدیل شود را انتخاب کرده و دکمه CTRL+V را برای چسباندن آدرس و ایجاد لینک فشار دهند تا لینک به صورت خودکار بر روی متن اعمال شود . ویرایشگر دیداری متن را به صورت خودکار به لینک تبدیل خواهد کرد

learn-wp-nimad-tsn-co-ir3

۴- حالت دسترسی برای ابزارک ها

همه ی ما خیلی دوست داریم که ابزارک ها را به صورت راحت با یک کشیدن و رها کردن در نوار کناری سایت داشته باشند .با این حال خیلی از کاربران این کار را به دلیل نداشتن ماوس مناسب یا به هر حال هر مشکل دیگری آسان نیست .وردپرس در اینجا با یک حالت دسترسی مخفی آماده نمایش است !

باز هم همین قسمت در صفحه ابزارک ها گزینه تنظیمات صفحه قابل نمایش میباشد .

learn-wp-nimad-tsn-co-ir4

۵- پیش نمایش قالب بدون فعال کردن آن

خیلی از کاربران نگران این موضوع هستند که با فعال کردن قالبشان به صورت آنلاین بازدیدکنندگان با ظاهر خراب یک قالب تازه تعویض شده مواجه شوند . در وردپرس این امکان وجود دارد که در صفحه قالب بتوانید قبل از فعال کردن یک قالب ، پیش نمایشی از آن را مشاهده کنید .

learn-wp-nimad-tsn-co-ir5

 

 

۶- ویرایش تصاویر در وردپرس

وردپرس امکان ویرایش کردن تصاویر را برای کاربران بسیار راحت میکند ، شما میتوانید تصاویر خود را برش دهید یا اندازه آنها را تغییر دهید .

به صورت ساده در قسمت رسانه- کتابخانه این امکان در دسترس میباشد تا بتوانید تصاویر را انتخاب کرده و آنها را ویرایش کنید .

learn-wp-nimad-tsn-co-ir6

 

تمام این امکانات شما را راغب طراحی سایت وردپرس می کنید خیلی خیلی امکانات سئو بالای موتور های جستجو گول و هزاران امکانات دیگر در طراحی سایت وردپرس میباشد