ثبت دامنه

/ ثبت دامنه

نیماد هاستینگ با همکاری با رجیسترارهای معتبر جهانی ثبت و تمدید انواع دامنه را با تعرفه مناسب و امکانات فوق العاده؛ بدون نگرانی از تحریم در اختیارتان گذاشته است.

ثبت دامنه

آفر ثبت دامنه‌های بین المللی ارزان تا پایان سال میلادی 2024 فعال بوده و در حال حاضر در زمان آپدیت این صفحه اردیبهشت ماه 1403 هزینه ثبت دامنه‌ها 79.000 تومان می‌باشد.

What is Domain

دامنه (Domain) همان آدرس اینترنتی وب‌سایت شما می‌باشد.
با توجه به آدرس دامنه، کاربران و مخاطبان شما می‌توانند به سایتتان دسترسی و از آن بازدید کنند.
شما هنگام خرید و ثبت دامنه می‌توانید هر نامی را برای سایت خود انتخاب کنید، نام انتخابی می‌توان نام، نام برند، نام محصول یا خدماتتان باشد.
در نام دامنه می‌توان از اعداد نیز استفاده کرد.
با توجه به گسترش سایت‌های اینترنتی و همچنین لزوم ورود کسب و کارها به دنیای مجازی پسوندهای دامنه‌ متنوع‌ای به وجود آمده است که در ادامه به معرفی انواع پسوندهای دامنه، مزایا و معایب هرکدام از انواع دامنه‌ها خواهیم پرداخت.
انتخاب نام دامنه خوب بسیار مهم بوده، چراکه مخاطبان شما را با نام دامنه به خاطر خواهند سپرد.

انتخاب دامنه مناسب

نکات مهمی که در هنگام خرید دامنه بایستی رعایت شود!

include your brand
دامنه مرتبط به محل فعالیت
نام دامنه را کوتاه انتخاب کنید
عدم استفاده از خط تیره در ثبت دامنه
ثبت دامنه سریع
عدم استفاده از نام برندهای شناخته شده در ثبت دامنه

انواع پسوندهای مختلف دامنه وجود داشته که هرکدام مرتبط با موضوع‌ها، کشورها و صنایع مختلف می‌باشد.

انواع پسوند دامنه
قیمت ثبت دامنه

تعرفه ثبت دامنه برای برخی افراد و شرکت‌ها ممکنه مهم باشد، متاسفانه با توجه به نرخ بالای ارز در کشور و دلاری بودن دامنه‌های بین المللی ممکن است انتخاب دامنه ارزان فاکتوری مهمی هنگام خرید دامنه باشد.
ارزان ترین دامنه درحال حاضر دامنه‌های ملی بوده که دامنه IR مناسب همه افراد و کسب‌وکارها و همچنین دامنه Co.Ir مناسب شرکت‌های رسمی ثبت شده می‌باشد.

از دامنه‌های بین المللی ارزان نیز که هزینه ثبت و تمدید آنها مناسب باشد می‌توان به دامنه‌های: Com, Net, Org, In اشاره کرده، دامنه‌های ارزان و آفردار NewTld مانند: Fun, Space, Cfd, Sbs, Site, Shop نیز وجود دارد که هزینه ثبت آن برای سال اول بین 70 تا 200 هزار تومان بوده اما هزینه تمدید آن‌ها بین 12 تا 35 دلار می‌باشد.