آفر ثبت دامنه shop cfd sbs

/ اخبار / آفر ثبت دامنه shop cfd sbs

آفر ثبت دامنه shop cfd sbs

شرکت توسعه سامان نیماد ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در کرمان، نماینده رسمی ثبت دامنه‌های بین المللی ATAK با آفر خرید دامنه sbs تا پایان سال میلادی جاری 2024،  ثبت فوری و آنلاین همراه شما مشترکین عزیز می‌باشد.

فهرست مطالب این صفحه

خرید دامنه sbs

دامنه sbs. دامین بین المللی پرطرفداری بده، که در ادامه این اطلاعیه توضیحات کوتاه و مختصری درمورد هرکدام از این دامنه ها خواهیم داد.

ثبت دامنه SBS

خرید دامنه SBS

دامنه sbs نیز از سال 2015 معرفی شده و توسط ICANN به ثبت رسید و در سال به صورت عمومی ارائه شد و اولین سایت با دامنه sbs راه اندازی شد.

دامنه sbs مخفف عبارت “Small Business” است و به منظور استفاده کسب و کارهای کوچک و متوسط طراحی شده است.

این دامنه به کسب و کارها کمک می کند تا یک نام تجاری آنلاین برای خود ثبت کرده و به مشتریان بالقوه خود دسترسی پیدا کنند.

هزینه ثبت دامنه sbs بسیار مقرون به صرفه بوده و همچنین هزینه تمدید این دامنه نیز هزینه پایینی دارد.

درحال حاضر در طرح تخفیفی هزینه ثبت این دامنه 74.300 تومان برای سال اول می‌باشد.

خرید دامنه sbs

آفر ثبت دامنه SBS مربوط به ثبت دامنه های جدید برای سال اول می باشد و شامل تمدید دامنه نمی‌باشد. البته همانطور که گفته شد هزینه تمدید دامنه sbs نسبت سایر دامنه های بین المللی بسیار مناسب تر است که در ادامه در جدول زیر به آن خواهیم پرداخت.

درصورتی که قصد راه اندازی کسب و کار کوچکی دارید و تمایل دارید که از دامنه بین المللی استفاده کنید خرید دامنه sbs را بهتون پیشنهاد می‌دهیم چراکه ضمن قیمت مناسب این دامنه، مناسب موضوع کسب و کار کوچک بوده و از همه مهمتر باتوجه به اینکه این دامنه هنوز زیاد شناخته نشده اسم‌های بسیار زیبایی برای ثبت دامنه آزاد است.

درصورتی که نام برندتان در دامنه های شناخته شده نظیر: com / ir / net و … از قبل توسط فرد دیگری ثبت شده و آزاد نیست، قطعا پیشنهاد ما خرید دامنه sbs است.

هزینه ثبت یکساله دامنه sbs (درحالت آفر تخفیفی)79000 تومان
هزینه تمدید یکساله دامنه sbs8 دلار

جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص دامنه sbs به این لینک مراجعه کنید.

ثبت دامنه shop

ثبت دامنه SHOP

دامنه .Shop بدون تردید یکی از جذاب ترین دامنه‌های مناسب سایت های فروشگاهی می‌باشد.

نام های بسیار زیبایی در دامنه shop آزاد و قابل ثبت است.

هزینه ثبت دامنه Shop در این طرح تخفیفی 412.000 تومان برای سال اول می‌باشد. آفر ثبت دامنه shop مربوط به ثبت دامنه های جدید برای سال اول می باشد و شامل تمدید دامنه نمی‌باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص دامنه shop به این لینک مراجعه کنید.

ثبت دامنه CFD

ثبت دامنه CFD

دامنه cfd مخفف Clothing Fashion Design است، که مورد توجه برندهایی که در زمینه فشن فعالیت دارند واقع شده و اقدام به ثبت دامنه با نام برند خود کرده اند و همچنین هشتگ ClothingFashionDesign# بسیار ترند شده است.

قیمت دامنه cfd فوق العاده مناسب بوده و همچنین هزینه تمدید این دامنه نیز بسیار مناسب می‌باشد.

درحال حاضر در طرح تخفیفی هزینه ثبت این دامنه 79.000 تومان برای سال اول می‌باشد. آفر ثبت دامنه CFD مربوط به ثبت دامنه های جدید برای سال اول می باشد و شامل تمدید دامنه نمی‌باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص دامنه CFD به این لینک مراجعه کنید.

دامنه های بین المللی دارای تخفیف

در ادامه معرفی خبر آفر ثبت دامنه shop cfd sbs، لیست دامنه‌های بین المللی دارای تخفیف قرار داده شده است. همچنین میتوانید جهت بررسی تمامی تخفیف ها و پیشنهادات ویژه روی این لینک کلیک کنید.

این اطلاعیه در تاریخ 25 اردیبهشت ماه 1403 ویرایش، اطلاعات تکمیلی درخصوص خرید دامنه sbs و همچنین cfd / shop درج و آفرها تمدید گردید.

ارسال نظر

1 + شانزده =