اتمام فاز اول طراحی سایت گروه تبلیغاتی طرح1

/ اخبار / اتمام فاز اول طراحی سایت گروه تبلیغاتی طرح1

سایت طرح یک

 

فاز اول طراحی سایت گروه تبلیغاتی طرح یک به اتمام رسید، گروه تبلیغاتی طرح یک با توجه به گستردگی و اهمیت صنعت ساختمان با هدف ایجاد پل ارتباطی مفید و موثر بین اصناف و شرکتهای ساختمانی با فعالان عرصه ساخت و ساز پروژه تخصصی مرجع صنعت ساختمان کرمان را با شکلی متفاوت و خاص درسه نسخه چاپی،اپلیکیشن موبایل و وب سایت با شعار همیشه در دسترس باشید را ارائه نمود.

در فاز اول آگهی های شرکت های ساختمان در شش دسته بندی در وب سایت به صورت معمولی ثبت شده است که افراد با امکان جستجوی پیشرفته میتوانند به اطلاعات دسترسی داشته باشند.

در فاز دوم طراحی وب سایت امکان ایجاد استعلام قیمت کاربران از شرکت های ثبت شده، ایجاد آگهی های ویژه به صورت تصویری و نمایش آگهی نامه، پنل مدیریت شرکت های ساختمانی و … به وب سایت اضافه خواهد شد.

هسته این سایت از سیستم مدیریت محتوای وردپرس قدرت گرفته و برای اجزای مختلف وب سایت پلاگین هایی کدنویسی و نوشته شده است.

طراحی این سایت به صورت ریسپانسیو (واکنش گرا) بوده و در تمامی رزولیشن ها (اندازه مانیتور ها و موبایل) قابل مشاهده می باشد.

این پروژه پیش از این قرار بود با نام تجاری سراسازان که زیر مجموعه گروه تبلیغاتی طرح یک منتشر شود که با تصمیم مدیران با نام اصلی شرکت انتشار داده شد، در ادامه روند اجرای پروژه و تغییرات سایت را می توانید مشاهده فرمایید.

سایت سراسازان

سایت سراسازان

 tarhe1-about sarasazan-contact ads-page index-tarheyek

 

ارسال نظر

10 − هشت =