خدمات هاست ابری کرمان

/ میزبانی وب / خدمات هاست ابری کرمان

فهرست مطالب این صفحه

خدمات هاست ابری کرمان

خدمات هاست ابری کرمان : میزبانی ابری برخلاف میزبانی اشتراکی مناسب برای سایت های پرترافیک است. به این دلیل که مدیران سایت، دیگر دغدغه مدیریت سرور را نخواهند داشت.

خرید هاست ابری ارزان و اقتصادی است، چون همواره برای آن میزان استفاده از منابع که لازم دارید، هزینه پرداخت می‌کنید و دیگر دغدغه قیمت‌هاست را به دلیل پرداخت هزینه‌های غیرموجه نخواهید داشت.

تیم پشتیبانی 24 ساعته شرکت توسعه سامان نیماد همواره در این مسیر همراه کاربران خواهد بود.

خدمات هاست ابری در کرمان

هاست چیست؟

هاست به معنای میزبان در وب و شبکه های اینترنتی است که به اینترنت متصل می باشد.
از اصلی ترین وظایف آن دریافت و ارسال داده ها و سرویس های مختلفی می باشد که برای تمام سایت ها با هر میزان بازدید مناسب است و استفاده آن نسبت به سرور آسان تر می باشد.
هاست همانند حافظه ای آنلاین است که شما برای به نمایش در آمدن اطلاعاتی که در وب سایت خود وارد می کنید، باید از هاست با میزان قدرت های مختلف و متناسب با نیاز زمینه فعالیت خود فراهم و استفاده کنید.

میزبانی اشتراکی

خدمات هاست ابری کرمان : میزبانی اشتراکی در حقیقت یک فضاست که منابع آن با سایر کاربران بر روی یک سرور به اشتراک گذاشته می‌شود.
یعنی منابع در آن به صورت اشتراکی می‌باشد که می‌تواند شامل رم و سی پی یو و سایر منابع باشد.
این سرویس به دلیل سادگی در مدیریت، موردعلاقه کاربران قرار گرفته است.

میزبانی ابری

نوع خاصی از میزبانی‌های معمولی می‌باشد که با زیرساخت ابری به کاربر ارائه داده می‌شود.

تفاوت عمده این هاست با سایر هاست ها در تغییر منابع آن به تفکیک و در لحظه می‌باشد.
یعنی کاربر برخلاف میزبانی های نسل قدیم که فقط امکان تغییر فضا را داشتند، می‌تواند منابعی همچون رم و سی پی یو را نیز متناسب با نیاز خود کاهش یا افزایش دهد و بابت منابع مصرفی هزینه پرداخت کند.

میزبانی ابری دانلود

سرویس میزبانی دانلود به میزبانی گفته می‌شود که جهت نگهداری فایل بهینه‌شده است و کاربر می‌تواند با تهیه آن در کنار هاست اصلی وب‌سایت خود به‌سرعت لود سایت خود کمک کند.
به این دلیل که تمامی اطلاعات در هاست دانلود قرار می‌گیرد و فقط اطلاعات اصلی بر روی سایت قرار داده می‌شود و بسیار مناسب برای سایت‌های دانلود می‌باشد.
این سرویس تنها برای سایت‌های اشتراک فایل بهینه نشده، بلکه در نسخه پخش پادکست و ویدیو استریمینگ نیز بهینه‌شده است.

میزبانی ابری ایران

میزبانی ایران در حقیقت به سرویسی که در موقعیت ایران ارائه داده می شود گفته می شود و این هاست بیشتر مناسب افرادی است که کاربرانشان در داخل ایران می باشند یا نیاز به آی پی ایران دارند و از نظرهزینه هم نسبت به هاست موقعیت خارج ارزان تر می باشد.
همچنین ترافیک اینترنت در این هاست ها به صورت نیم بها محاسبه می شود.

میزبانی ابری خارج

خدمات هاست ابری کرمان : هاست خارج در حقیقت همان هاست اروپا است و مناسب افرادی است که کسب و کارشان در خارج از ایران می باشد و کاربران آنها در موقعیتی خارج از ایران هستند و نیاز به آی پی خارج از ایران دارند، یا برای استفاده از برخی از نرم افزارهایی که در داخل تحریم شده اند.
همچنین هزینه آن بالاتر از هاست های داخلی می باشد.
خدمات هاست ابری در کرمان

خدمات هاست ابری کرمان

میزبانی ابری لینوکس

هاست لینوکس به میزبانی گفته می شود که سیستم عامل نصب شده بر روی سرور این هاست از نوع لینوکس باشد و مناسب برای افرادی است که به زبان برنامه نویسی phpکار میکنند.
معمولا کنترل پنل های مورد استفاده بر روی این سیستم عامل از نوع دایرکت ادمین و سی پنل می باشد.

میزبانی ابری ویندوز

هاست ویندوز به میزبانی گفته می شود که سیستم عامل نصب شده بر روی آن از نوع ویندوزی می باشد و بیشتر مناسب افرادی است که به زبان برنامه نویسی Asp آشنا هستند.
البته امکان استفاده از زبان برنامه نویسی php هم بر روی این هاست وجود دارد و معمولا سیستم عامل مورد استفاده بر روی این هاست پلسک می باشد.

میزبانی ابری دایرکت ادمین

هاست دایرکت ادمین میزبانی با کنترل پنل دایرکت ادمین می باشد که این کنترل پنل قابل نصب بر روی سیستم عامل لینوکس است.
تحریم های موجود تاثیری بر روی آن نگذاشته است و دسترسی های مناسبی جهت استفاده کاربر بر روی آن در نظر گرفته شده است.

میزبانی ابری وردپرس

در حقیقت وردپرس یکی از اسکریپت های محبوب بین کاربران می باشد.
به سرویسی که قابلیت نصب این اسکریپت بر روی آن امکان پذیر می باشد و برای وردپرس بهینه شده باشد هاست وردپرسی گفته می شود.
البته قابل ذکر است امکان نصب وردپرس بر روی هر میزبانی امکان پذیر است.

میزبانی ابری جوملا

جوملا نیز همانند اسکریپت وردپرس یکی از اسکریپت های مورد استفاده توسط کاربران می باشد و بر روی هر میزبانی هم امکان نصب این اسکریپت وجود دارد.
بنابراین به هاست که برای این cms بهینه شده است هاست جوملا می گویند.

خدمات هاست ابری کرمان

کاربرد میزبانی ابری

مهم ترین و اصلی ترین کاربرد میزبانی نمایش وب سایت می باشد هر کاربر با توجه به نیاز یا کسب و کار خود می تواند هاستی را انتخاب کند و از آن جهت نمایش سایت خود استفاده کند.
از هاست می توان جهت ایجاد یک فروشگاه، سایت خبری جهت نمایش اخبار و یا حتی معرفی یک کالا استفاده کرد.

ویژگی های میزبانی ابری

یک میزبان با توجه به نوع سیستم عاملی که دارد می تواند از کنترل پنل های متفاوت استفاده کند و هر کدام از این سیستم عامل ها مناسب برای زبان های برنامه نویسی متفاوتی می باشند.
به عنوان مثال برای کاربری که از زبان برنامه نویسی asp استفاده می کند سیستم عامل ویندوز مناسب تر است در حالیکه زبان برنامه نویسی php بیشتر مناسب هاست با سیستم عامل لینوکس می باشد.

قیمت هاست ابری

خدمات هاست ابری کرمان : قیمت گذاری بر روی هاست جز پالیسی های هر شرکتی می باشد و هر شرکت متناسب با قوانین قیمت گذاری می تواند برای میزبانی قیمت متفاوتی در نظر گیرد.
همچنین زیرساخت و سخت افزارهای مورد استفاده درسرورهای هاست و امکاناتی که بر روی سرویس قرار داده می شود در قیمت گذاری تاثیر گذار می باشد.
خدمات هاست ابری در کرمان

راهنمای خرید خدمات هاست ابری کرمان

با خرید هاست ابری علاوه بر اینکه با استفاده از کنترل پنل دایرکت ادمین به سادگی سرویس خود را مدیریت می‌کنید، قیمت‌هاست شما کاهش و قدرت استفاده از منابع شما افزایش می‌یابد.

خرید هاست ابری

خدمات هاست ابری کرمان به دلیل اینکه مدیریت سرورهای هاست بر عهده شرکت های ارائه دهنده می باشد و تمامی موارد امنیتی و تنظیمات اولیه بر روی سرورها توسط شرکت انجام می شود، بسیاری از کاربرانی که دانش کافی جهت انجام این موارد را ندارند هاست را گزینه مناسبی برای خود می دانند.
همچنین می توان گفت هزینه هاست نسبت به هزینه سرور بسیار پایین تر است.

ارسال نظر

20 − هشت =