طراحی سایت هتل و مکانهای اقامتی

/ طراحی سایت / طراحی سایت هتل و مکانهای اقامتی

طراحی سایت هتل و مکانهای اقامتی

 

طراحی سایت هتل و مکانهای اقامتی

مسافرت رفت و فراهم نمودن وسایل سفر و هموار کردن کارها تنها مختص به ایام تعطیلات و مناسبتها نمیباشد. بسیاری از افراد حتی قبل از سفر به دنبال مکان و یا مسافرخانه یا هتل هستند تا سفر خود را با اطمینان خاطر بیشتری آغاز و سپری نمایند. پس شما میتوانید اولین نفری باشید که با وب سایت خوب و دوست داشتی که دارید به آنها در این زمینه یاری برسانید. اجازه بدهید مسافران اول از همه در وب سایت شما اطلاعات خود را پیدا نمایند و با این کارها آنها به وب سایت شما وفادار بوده و حتی شما را به دیگران برای همین کار معرفی مینمایند.

حتی دیده شده است که کاربران برای پیدا نمودن اقامتگاه های تفریحی وارد وب سایتی شده اند ولی در نهایت به خرید بلیط و حتی خرید چمدان ختم شده است. بنابراین این نتیجه را میگیریم که در نهایت حتی وب سایتی که تنها برای دادن اطلاعات به صورت رایگان طراحی شده باشد میتواند کالا و خدمات پولی هم به کاربران خود ارائه نمایند. طبق آخرین آمار رشد خرید های اینترنتی در سال 1393 نسبت به سال گذشته 200 درصد افزایش داشته است که میتواند فرصت داشتن یک وب سایت ایده آل را برای شما فراهم نماید.

 

قابلیت رزرو آنلاین و هماهنگی تمامی کارهای مربوط به این پروسه میتواند یکی از جذابترین و البته حساس ترین قسمتها در این زمینه باشد. گروه نیماد به شما این اطمینان را میدهد که با کارشناسی هایی که در این زمینه انجام میدهد با وسواس بسیار زیاد بخش رزرو آنلاین را برای شما طراحی و پیاده سازی نماید. با وجود این سرویس کاربرانتان میتوانند بدون اینکه یک سفر درون شهری را انجام دهند اقدام به رزرو آنلاین بلیط و هتل خود نمایند و مبلغ مورد نظر را به صورت آنلاین به حساب شما واریز نمایند.

 

ویژگی های سایت طراحی سایت هتل

1-طراحی صفحه وب رزرو روزانه و دوره ای
2-طراحی صفحه وب پرداخت رزرو آنلاین از طریق درگاه بانکی
3-طراحی صفحه وب تاریخ بندی اتاق های خالی و پر
4-طراحی صفحه وب دسته بندی اتاق ها بر اساس ظرفیت و یا تعداد تخت
5-طراحی صفحه وب درج و مدیریت امکانات و توضیحات برای هر اتاق
6-طراحی صفحه وب پیشنهاد های ویژه در روزهای مهم بر اساس نیاز
7-طراحی صفحه وب معرفی رستوران های داخل هتل
8-طراحی صفحه وب معرفی مکان های دیدنی شهر

و همچنین با توجه به نیاز مدیر سایت میتوانید امکانات دیگر را اضافه کنید

 

 

ارسال نظر

18 − 10 =