طراحی سایت کودکان

/ طراحی سایت / طراحی سایت کودکان / طراحی سایت کودکان

 

طراحی سایت کودکان

 

طراحی سایت کودکان

در حال حاضر دنیای کودکان فقط محدود به اسباب بازیها نمی شود بلکه با گسترش تکنولوژی و وجود دستگاههای مانند موبایل و یا تبلت کودکان هم سهم بزرگی از اینترنت میتوانند داشته باشند. بنابراین شناسایی نیاز این رده سنی و طراحی وب سایت مخصوص و مربوط به آنها یکی از تخصص های نیماد میباشد.
در این چنین وب سایت هایی حتی میتوان دادن اطلاعات در زمان بارداری به مادران عزیز را آغاز نمود و سپس در بخشهای دیگر طراحی بازی های آنلاین را داشته باشیم. رنک بندی شاد و مرتبط با رده سنی کودکان میتواند یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در وب سایت های کودکان باشد.

 

حتما بخش های ویژه ای هم برای والیدن کودکان و نوجوانان اختصاص دهید. نیاز های این گروه را هم شناسایی نموده تا بتوانید سرویس های خوبی را به آنها ارائه دهید. میتوانید برای والدین کنترل پنل هایی هم در نظر بگیرید تا آنها با وارد نمودن نام کاربری و کلمه عبور خود به صورت خصوصی و به دور از چشم کودکان و نوجوانان خود با شما و وب سایت شما ارتباط برقرار نمایند. از والدین در وارد نمودن مطالب و بروز رسانی وب سایت کمک بخواهید و از آنها بخواهید تا تجربه های خود را با والدین های دیگر به اشتراک بگذارند.

 قسمت ها طراحی وب سایت کودک

1-ایجاد صفحات نا محدود سایت برای معرفی مهد کودک، مربیان، برنامه های هفتگی،گالری و ….
2-معرفی جامع فضا و امکانات مهد همراه با تصویر و توضیحات برای آشنایی عموم با امکانات و ریاست مهد و همین طور گزینش آگاهانه والدین برای ثبت نام کودک
3-شرح جامع برنامه کلاسی و غذائی کودکان دلبند شما به تفکیک گروه های سنی
4-ایجاد بخش خبرها برای ثبت اطلاعات مهد کودک و …
5-ایجاد گالری برای معرفی بهتر مهد کودک
6-ایجاد فرم تماس برای ارتباط مشتری ها و والدین با ریاست و کارشناسان
7-فرستادن خبرنامه الکترونیکی به والدین از راه ایمیل
8-معرفی جامع گروه مربی ها و پرسنل مهد کودک همراه با تصویر، سوابق کاری و توانایی برقراری ارتباط با آنها
9-تخصیص صفحه کاربری شخصی برای هر یک از کودکان

 

در صورت نیاز به شماروه میتوانید با پشتیبانی نیماد در تماس باشید

ارسال نظر

چهارده − هشت =