افزایش قیمت ثبت و تمدید دامنه COM از اول سپتامبر 2023 (10 شهریور)

/ اخبار / افزایش قیمت ثبت و تمدید دامنه COM از اول سپتامبر 2023 (10 شهریور)

افزایش قیمت دامنه COM

این اطلاعیه در تاریخ 30 مرداد 1402 بروزرسانی شد.

افزایش قیمت دامنه COM از 10 شهریور 1403

افزایش قیمت دامنه COM : با توجه به ابلاغیۀ رسمی‌ای Verisign (تامین‌کنندگان بین‌المللی دامنه com)، از اول سپتامبر 2021 (10 شهریور 1403) قیمت ثبت و تمدید دامنه‌های COM. تا حدود ۷% افزایش پیدا می‌کند.

توجه کنید که این افزایش قیمت به‌صورت سالانه و پلکانی خواهد بود!

افزایش قیمت ثبت و تمدید دامنه COM از 10 شهریور 1400

به عبارتی، این افزایش قیمت در حالی اتفاق می‌افتد که قیمت دامنه‌های com از سال ۲۰۱۲ – به مدت نُه سال – ثابت بوده است؛ و مجموعه توسعه سامان نیماد طی این سال ها افزایش قیمتی نداشته، منتها از این به بعد، ما هر سال شاهد این روند خواهیم بود. تا جایی که تا سال (۱۴۰۸) ۲۰۳۰ با افزایش قیمت حدوداً ۵۰ درصدی (نسبت به امسال و بدون در نظر گرفتن مالیات) روبرو خواهیم شد.

هر سال 7 درصد قیمت ثبت و تمدید دامنه com افزایش داده خواهد شد

با توجه به شرایط پیش آمده توصیه میشود چنانچه قصد ثبت دامنه COM را دارید هرچه سریعتر اقدام کرده و همچنین دامنه های مهم خود را قبل از وعد سررسید تمدید کنید. توجه داشته باشید حداکثر امکان تمدید 10 ساله دامنه وجود دارد.

پیشنهاد ما به صاحبان کسب‌وکار و به‌خصوص کسانی که تعداد زیادی دامنه Com تحت مالکیت خود دارند، این است که قبل از سپتامبر و شروع روند افزایش قیمت، نسبت به تمدید زولانی مدت دامنه‌های خود اقدام کنند.

کمتر از یک ماه تا زمان افزایش قیمت دامنه com فرصت دارید و میتوانید در هزینه‌های چند سال آتی خود صرفه‌جویی کنید.

درصورتی که درمورد اطلاعیه افزایش قیمت دامنه com هرگونه سوال یا ابهامی دارید، در بخش نظرات سایت و یا بخش پشتیبانی مشتریان با ما در میان بگذارید.

بروزرسانی اطلاعیه افزایش قیمت دامنه com در فروردین 1402

افزایش قیمت تعرفه ثبت و تمدید دامنه Com در شهریور 1403

همانطور که در قبل در خصوص افزایش تعرفه‌های ثبت و تمدید دامنه Com در september خدمتتون توضیح داده بودیم، این افزایش قیمت 8 درصدی پلکانی و به مدت 8 سال خواهد بود و این افزایش تعرفه در شهریور ماه امسال نیز از طریق رجیستر دامنه اعمال خواهد شد.

با توجه به شرایط فعلی ارز در کشور تا فرصت باقی است، پیشنهاد می‌شود نسبت به تمدید دامنه‌های com خود اقدام فرمایید.

همچنین درصورتی که تمایل دارید از آفرهای دامنه‌های تخفیف دار مطلع شوید می‌توانید به صفحه ثبت دامنه بین المللی ارزان مراجعه کنید، دامنه‌های ذکر شده به همراه تعرفه‌ها تماما بروز  هستند.

ارسال نظر

7 − یک =